Praha v januári privítala ultramodernú zubnú kliniku

0
823
recepcia-zubar-orchidea-moderna-klinika-schill-machova-stena

Nepríjemný pocit z lekárskeho prostredia býva jedným z dôvodov, prečo mnoho z nás odkladá návštevu zubára a čaká až do momentu, keď sa objaví problém a cesta k stomatológovi začne byť nevyhnutná. Toto vám však v novej zubnej klinike Schill Dental Clinic, ktorá bola v januári 2019 v Prahe otvorená, nehrozí. Keď sa okolo seba pozriete, nemáte pocit, že ste prišli k lekárovi, ale do štýlovej kaviarne z budúcnosti.

Táto zubná klinika však nie je iba o komforte a príjemnom pocite, ale tiež o špičkovej starostlivosti. Miestni odborníci dobre vedia, že každý prípad má svoje špecifiká a každý pacient iné potreby, preto vždy volia individuálny prístup a každý zákrok je originálnym riešením. Stomatológovia v Schill Dental Clinic majú dlhoročné skúsenosti, ale napriek tomu nezabúdajú na dôležitosť neustáleho rozvoja a sledovania nových trendov v oblasti zubnej starostlivosti. Využívajú najnovšie technológie, ktoré pomáhajú rýchlo a presne identifikovať problém, dôkladne ho odstrániť, a to bez bolesti.

konzultacna-miestnost-schill-dental-clinic-praha
Konzultačná miestnosť

Pri ošetrení pacientov je využívaný napríklad 3D röntgen, CT tomograf umožňujúci 3D zobrazenie celej hlavy vrátane zubov zo všetkých strán aj s ich koreňmi, nechýba ani stomatologický mikroskop, ktorý zaisťuje úspešnosť ošetrení bez optickej techniky až 80 %. Všetky ošetrenia prebiehajú v Schill Dental Clinic pod jednou strechou a bez čakania.

budova-main-point-pankrac-praha-schill

Nové sídlo tejto zubnej kliniky sa nachádza v štýlových priestoroch budovy Main Point Pankrác. Vnútri na vás čaká príjemné prostredie dizajnového interiéru, kde sa budete cítiť viac ako v kaviarni než u lekára.

V čakárni vám tiež ponúknu teplé a studené nápoje, aby vaša návšteva kliniky bola vždy príjemným zážitkom. V Schill Dental Clinic totiž veria, že aj k zubárovi môžete chodiť radi.

DISKUSIA

Please enter your comment!
Please enter your name here