Vaše úspešné príbehy: Nový úsmev pani Zuzany

0
155
novy-usmev-pani-zuzany

Málokto sa môže tešiť z krásneho prirodzeného úsmevu so všetkými zubami, bez kazov a estetických nedostatkov. Práve preto dala klinika Schill Dental Clinic opäť šancu jednému z prihlásených divákov. Na výzvu sa do televíznej súťaže prihlásilo niekoľko stoviek uchádzačov, medzi ktorými bola aj 27-ročná mama dvoch detí z Handlovej – pani Zuzana. Práve ona sa mohla tešiť na zaujímavú cestu k novému úsmevu.

Prvé stretnutie sa uskutočnilo v Bratislave, v novembri 2015. Pán primár najskôr začal analýzou chrupu pani Zuzany, navrhol postup a začatiu prác na nových implantátoch už nič nestálo v ceste.

Určite ste si na videu všimli, že pani Zuzke chýbali bočné zuby. V tomto prípade sa však nemuseli obrusovať žiadne zdravé zuby, ako to býva bežné pri mostíku. S dočasnými implantátmi chodila Zuzana iba chvíľu, pričom sa v laboratóriu, na základe odtlačkov chrupu, už vyrábali implantáty definitívne.

Cesta za zdravým a pekným úsmevom sa začala na jeseň a tesne pred Vianocami sa mladá mamička mohla naplno usmievať na svoje deti, rodinu, blízkych. A ako sama povedala, cíti sa oveľa sebavedomejšie a príťažlivejšie.

DISKUSIA

Please enter your comment!
Please enter your name here